Základní škola a Mateřská škola Rohatec

Jídelníček - karta strávníka Žákovská knížka škola škola 518 359 263 mateřská škola mateřská školaa 511 117 865 jídelna jídelna 518 359 252

Škola / Aktuální informace

MEMORIÁL JOŽKY STANČÍKA

02.07.2024

MEMORIÁL JOŽKY STANČÍKA

Za námi je opět jedna úspěšná sportovní událost, která se již tradičně každoročně koná na závěr školního roku. Stejně jako v minulých letech se na hřišti školy střetli žáci 9. třídy se zaměstnanci školy. Aby turnaj měl svůj půvab a vyzdvihl památku na našeho bývalého kolegu a učitele Jožku Stančíka, pojmenovali jsme ho „MEMORIÁL JOŽKY STANČÍKA“.

Letos byla sportovní disciplínou přehazovaná a zájem o účast byl velký. Na hřišti se střetly týmy žáků s týmem zaměstnanců. Každý tým byl plný elánu a chtěl si odnést vítězství, ale zároveň všichni respektovali fair play a spravedlivou hru.

Nádherné přehazování, skvělá obrana a úžasné střelecké výkony byly klíčem k vítězství týmu zaměstnanců nad týmem žáků, který následně radostně oslavoval své prvenství.

Každý z účastníků odešel z turnaje s pocitem, že se příjemně odreagoval a zlepšil svůj sportovní výkon. Tento sportovní turnaj se stává významnou tradicí naší školy, protože nejenže podporuje zdravý životní styl, ale také umocňuje kolegiální vztahy mezi zaměstnanci a žáky.

Miroslava Veselská, učitelka ZŠ

Základní škola a mateřská škola Rohatec, příspěvková organizace
Fakultní škola Pedagogické fakulty UP v Olomouci
Školní 50, 696 01 Rohatec